As part of the Marie Skłodowska-Curie Innovative Training Network, STARDUST-RELOADED, University Alexandru Ioan Cuza Iaşi offers a fully funded three-year ERS position, starting with October 2019. More information on the application process is available below.

Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi anunţă organizarea concursului pentru ocuparea unui post vacant de Asistent de cercetare științifică (echivalent Early Stage Researcher (ERS)), normă întreagă de 8 ore/zi, perioadă determinată de 36 luni, de la data de 01.10.2019, în cadrul Proiectului H2020-MSCA-ITN-2018, Grant Agreement number: 813644, cu titlul STURDUST-RELOADED, acronim STARDUST-R (încheiat între Comisia Europeană și rețeaua STARDUST-R).