MURARIU D. LILIANA CĂS. ROMANIUC

La data de 04.07.2016, ora 11:00, în Sala D 206 dna. MURARIU D. LILIANA CĂS. ROMANIUC va susţine, în şedinţă publică, teza de doctorat cu titlul MODELE DE MANAGEMENT EDUCAŢIONAL ÎN SISTEMUL ROMÂNESC DE ÎNVĂŢĂMÂNT, în vederea obţinerii titlului ştiinţific de doctor în domeniul Ştiinţe ale educaţiei.

Comisia de doctorat are următoarea componenţă:

Preşedinte: Prof.univ.dr. Constantin Cucoş, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi

Conducător ştiinţific: Prof.univ.dr. Carmen Mihaela Creţu, Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" din Iaşi

Referenţi:

• Prof.univ.dr. Romiţă Iucu, Universitatea din Bucureşti
  • Conf.univ.dr. Mihai Stanciu, Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară a Banatului, Timişoara
  • Prof.univ.dr. Corneliu-Eugen Havârneanu, Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" din Iaşi

Vă invităm să participaţi la şedinţa de susţinere a tezei. Teza poate fi consultată la Biblioteca Facultății de Psihologie și Științe ale Educației.

By |2016-06-22T13:37:36+03:0022 iunie 2016|