Mindcraft Academy by BRD

Loading Evenimente
Acest eveniment a trecut.

În perioada noiembrie 2019 – aprilie 2020, BRD – Groupe Société Générale (Banca Română pentru Dezvoltare)  și  Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași  organizează «Mindcraft Academy by BRD»,  un program care oferă studenților acces la stagii de pregătire, ateliere de dezvoltare personală şi profesională în domeniul bancar, evenimente «open days», mentorat și multe alte oportunităţi.

În cadrul acestui program, participanții vor avea ocazia să afle ce înseamnă banking de la profesionişti în domeniu, ce înseamnă antreprenoriatul şi intraprenoriatul în domeniul bancar, dar și să explorezi posibilităţi de inovare într-o lume din ce în ce mai dinamică şi plină de tehnologie.

Studenții interesați să participe la «Mindcraft Academy by BRD» trebuie să completeze formularul de candidatură (poate fi descărcat de aici), apoi să îl trimită, alături de CV, pe adresa neculai.cusutura@brd.ro . Înscrierile se fac în perioada 22 octombrie – 20 noiembrie 2019.