Workshop-ul „Analiza economico-financiară ȋn contextul raportării integrate”

Loading Evenimente
Acest eveniment a trecut.

Sub egida Societăţii Române de Analiză Economico-Financiară, colectivul de Analiză Economico-Financiară din Departamentul CIES al Facultăţii de Economie şi Administrarea Afacerilor (FEAA) din cadrul Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, ȋn colaborare cu ceilalți colegi de la Facultatea de Ştiinţe Economice şi Administraţie Publică – Universitatea „Ştefan cel Mare” din  Suceava şi cei de la Facultatea de Contabilitate – ASEM Chişinău, organizează, în perioada 25-28 mai 2017, cea de-a 43-a ȋntâlnire a cadrelor didactice de specialitate din ţară.

Tema dezbaterii : „ANALIZA ECONOMICO-FINANCIARĂ ȊN CONTEXTUL RAPORTĂRII INTEGRATE: PARADIGME EDUCAŢIONALE ŞI PROVOCĂRI PROFESIONALE”.

Perioada desfăşurării:

25-26 mai 2017, Facultatea de Economie şi Administrarea Afacerilor, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi, Corpul B, Sala de Consiliu;

27-28 mai 2017, Facultatea de Contabilitate – ASEM Chişinău.

Parteneri:

• S.C. EY Romania SRL – Partener principal