FACULTATEA DE INFORMATICĂ a UNIVERSITĂȚII ”ALEXANDRU IOAN CUZA” din Iași  intenționează ca în perioada imediat următoare să depună o propunere de proiect, în cadrul competiției “Parteneriate pentru transfer de cunoștințe”, finanțată prin Programul Operațional Competivitate 2014 -2020, Axa prioritară 1 – Cercetare, dezvoltare tehnologică si inovare (CDI) în sprijinul competitivităţii economice si dezvoltării afacerilor.

În acest context, vă invităm sa va exprimati intentia de a face parte din consortiul pe care dorim să îl alcătuim în vederea elaborării unei propuneri de program de colaborare. In măsura în care acceptați invitația, vă rugăm să ne contactati pentru a completa Modelul de expresie de interes privind realizarea unui parteneriat de transfer de cunostinte
Termenul limită pentru manifestarea dorinței de a colabora în acest demers științific este 31 Iulie 2015, ora 16:00.

Citiți anunțul complet