ANUNT important pentru studentii Universitatii „Alexandru Ioan Cuza” din Iasi! Cum pot intra in posesia abonamentelor pentru transportul public

Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” (UAIC) din Iasi a facut, saptamana trecuta, un anunt important. Astfel, studentii de la Cuza vor putea intra în posesia adeverintelor în vederea eliberarii abonamentelor de transport public local în urmatoarele perioade: 15-25 ianuarie 2018 respectiv 5 martie – 8 iunie 2018.

Beneficiaza de adeverinte studentii înscrisi la cursurile de zi, buget, din ciclurile de studii universitare de licenta, masterat si doctorat. Este vorba de studenti români, studenti bursieri ai statului român, studenti orfani de ambii parinti, studenti din centrele de plasament si plasament familial, pâna la vârsta de 26 de ani.

Publicație : Bună Ziua Iași