STAMATI A. CARMEN-DIANA CĂS. CORBAN

La data de 05.12.2015, ora 09.00, în Sala 3.15 dna. STAMATI A. CARMEN-DIANA CĂS. CORBAN va susţine, în şedinţă publică, teza de doctorat cu titlul VIOLATION OF CODES IN JOHN FOWLES'S WORK, în vederea obţinerii titlului ştiinţific de doctor în domeniul Filologie.

Comisia de doctorat are următoarea componenţă:

Preşedinte: Prof.univ.dr. Antonio Patraş, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi

Conducător ştiinţific: Prof.univ.dr. Ştefan Avădanei, Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iaşi

Referenţi:

• Prof.univ.dr. Michaela Praisler, Universitatea "Dunărea de Jos" din Galaţi
  • Prof.univ.dr. Codrin Liviu Cuţitaru, Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iaşi
  • Prof.univ.dr. Corneliu Nicolescu, Universitatea "Babeş Bolyai" din Cluj Napoca

Vă invităm să participaţi la şedinţa de susţinere a tezei. Teza poate fi consultată la Biblioteca Facultății de Litere.

By |2015-11-23T13:57:24+02:0023 noiembrie 2015|