Acest eveniment își propune să abordeze efectele crizei provocate de Coronavirus asupra mediului de afaceri și să exploreze răspunsuri la întrebări legate de schimbarea paradigmei în antreprenoriat, în contextul perioadei pe care o traversăm.

Intervențiile din cadrul evenimentului vor fi susținute de dna Patricia Bertea, Managing partner &cofondator Brandweb și CozoApp.
Evenimentul se va desfășura online, pe platforma ZOOM începând cu ora 15.

Data: 18 mai 2020

Invitatie

Formular de inscriere

Pentru înscriere, vă rugăm să completați Formularul de înscriere atașat și să îl transmiteți la adresa: diana.lina@uaic.ro.
Informații suplimentare și detalii despre eveniment se pot obține de la Serviciul pentru Administrarea Proiectelor de Cercetare Științifică din cadrul Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași, persoană de contact : Elena FELICE, tel.: 0232 201024, email: eradu@uaic.ro.

“Acest proiect este finanțat de Ministerul Cercetării și Inovării prin Programul 1 – Dezvoltarea sistemului național de cercetare-dezvoltare, Subprogram 1.2 – Performanță instituțională- Proiecte de finanțare a excelenței în CDI, Contract nr.34PFE/19.10.2018”

„This project is funded  by the Ministry of Research and Innovation within Program 1 – Development of the national RD system, Subprogram 1.2 – Institutional Performance – RDI excellence funding projects, Contract no.34PFE/19.10.2018”

“Conceput în România”