Lansarea cărţii „Călătorie în centrul inimii”

Loading Evenimente
Acest eveniment a trecut.

Facultatea de Drept a Universităţii „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi (UAIC) vă invită miercuri, 17 aprilie 2019, începând cu ora 16:00, la Librăria Orest Tafrali, la lansarea cărţii cu titlul „Călătorie în centrul inimii”,  autor: Prof. univ. dr. Alexandru ATHANASIU, Facultatea de Drept, Universitatea din Bucureşti.

Alături de autor, vor prezenta:

• Conf. univ. dr. Ioan Constantin LIHACIU, Decan, Facultatea de Litere, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza“ din Iaşi;
  • Conf. univ. dr. Alexandru GRĂDINARU, Prodecan, Facultatea de Filosofie şi Ştiinţe Social-Politice, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza“ din Iaşi.

Moderatorul evenimentului:  Conf. univ. dr. Septimiu PANAINTE, Decan, Facultatea de Drept, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza“ din Iaşi