E.CECA S.R.L. împreună cu Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași și Development Projects and Strategies S.R.L. vă invită la conferința de închidere a proiectului „Facilitarea inserției pe piața muncii a viitorilor absolvenți de chimie”, proiect cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013.

Evenimentul va avea loc vineri, 20 noiembrie 2015, începând cu orele 14.00, la Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași – corp A, Sala Senatului.

Principalul obiectiv al proiectului POSDRU/161/2.1/G/141661 a fost crearea unui cadru optim pentru deprinderea abilităților necesare lucrului în echipă, comunicării și relaționării, spiritului organizatoric și adaptarea cât mai rapidă la cerințele pieței muncii pentru beneficiari, studenți ai Facultății de Chimie din cadrul Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași.

Vezi aici comunicatul de presă în întregime.

Afis A2