Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi a primit un grant de la Ministerul Educației Naționale-Unitatea de Management al Proiectelor cu Finanțare Externă, în cadrul Schemei de Granturi SCHEMA DE GRANTURI PENTRU UNIVERSITĂȚI – SGCU-PV derulate în Proiectul privind Învățământul Secundar – ROSE.

În acest sens, sunteti invitaţi să trimiteţi oferta dumneavoastră de preţ pentru  produse – kit elevi:( șapcă, tricou, rucsac personalizate, tableta) – 50 buc– an I conform documentelor anexate.

Oferta dumneavoastră va trebui:

• sa respecte formatul indicat în Anexă si va fi depusă în conformitate cu termenii şi condiţiile de livrare precizate și va fi trimisă conform precizarilor din documentele anexate la e-mail.
  • însoțită de o copie a Certificatului de Înregistrare SAU a Certificatului Constatator eliberat de Oficiul Registrului Comerțului din care să rezulte numele complet, sediul și domeniul de activitate.

Data limită pentru primirea ofertelor: 31.05.2019, ora 16:00. Orice ofertă primită după termenul limită menționat va fi respinsă.

OBS: Produsele incluse in kit elevi vor fi utilizate în cadrul unei activități din cadrul proiectului Vreau să fiu student la Litere! – Școală de vară pentru elevi (LiteratIS), activitate care se va desfășura în prima parte a lunii iulie 2019, motiv pentru care este imperios necesar ca produsele să fie trebuie livrate în timp.

Invitatie, formular oferta, specificatii kit – LiteratIS

Anexe achizitii_invitatie kit_site