BOSTAN M. CRISTINA – MARIA

La data de 06.11.2015, ora 10:00, în Sala D 206 dna. BOSTAN M. CRISTINA – MARIA va susţine, în şedinţă publică, teza de doctorat cu titlul IMPACTUL FACTORILOR DE PERSONALITATE ȘI DE CUPLU ÎN DEFINIREA, URMĂRIREA ŞI REALIZAREA OBIECTIVELOR, în vederea obţinerii titlului ştiinţific de doctor în domeniul Psihologie.

Comisia de doctorat are următoarea componenţă:

Preşedinte: prof. univ. dr. Alois Gherguț, Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi

Conducător ştiinţific: prof. univ. dr. Ticu Constantin, Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" din Iaşi

Referenţi:

• prof. univ. dr. Maria Nicoleta Turliuc, Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" din Iaşi
  • prof. univ. dr. Florin Alin Sava, Universitatea de Vest din Timişoara
  • conf. univ. dr. Eugen Avram, Universitatea din Bucureşti

Vă invităm să participaţi la şedinţa de susţinere a tezei. Teza poate fi consultată la Biblioteca Facultății de Psihologie și Științe ale Educației.

By |2015-11-12T12:21:58+02:0012 noiembrie 2015|